• Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Общие интересы » Вопрос/ответ » Твір Краса врятує світ
Твір Краса врятує світ
   Дата добавления :23.03.2016, 22:19
Сообщение #1


Гуру
Сообщений: 842
Статус: Offline
Репутация : 2

На перший погляд, може здатися, що добро і краса - це риси харакетру, які формуються дитинства. Звичайно ж, це асоціюється у нас з теплотою маминих лагідних рук, про те, що колись нас оточували любов і ніжність, що бабуся читала на ніч добрі казки, нарешті про першу  любов. Але людина рідко думає про красу оточуючого світу. Так, дорослі надто зайняті, щоб помітити усміхнене сонце і посміхнутися йому у відповідь. Що таке добро і краса? По-моєму, це щастя. Воно оточує нас, але часом ми його не помічаємо. Точніще, дорослі не помічають. Адже майже всі вони - матеріалісти. Звичайно ж, життя зараз змушує нас мислити прагматично, але не варто «зациклюватися» на проблемах. Як сказав невідомий філософ: «Песимізм - це настрій, оптимізм - це воля». І я з ним повністю згоден, тому що в наш час необхідно бути оптимістом. А інакше людина просто підкориться долі, стане безвольною лялькою в чиїхось руках. Тоді одразу весь світ стане сірим і нудним. Щасливим може бути тільки людина, що тримає в руках долю, людина добра та чуйна. Якщо я скажу, що всі люди добрі, то Ви, можливо, мені не повірите. А варто лише подумати про те, що всі дорослі колись були дітьми. Але, на жаль, багато хто з них приречені ще до народження бути нещасними. Але наша доля залежить тільки від нас самих, від нашого погляду на це життя, від наших думок, від наших зусиль. Треба жити, а не існувати. Треба жити повноцінним життям, вміти радіти цьому щастю. Потрібно жити в гармонії з усім світом. Є приказка «Грім не вдарить - мужик не перехреститься». Так і людство. Воно живе тільки сьогоднішнім днем, а що буде завтра, це нікого не хвилює. Багатьом дорослим людям може здатися, що це сентиментально. Може бути. Але сентиментально не означає нерозумно. Хіба нерозумно бачити красу і добро, хіба нерозумно любити? Ви хоча б згадайте «Маленького принца» Антуана де Сент-Екзюпері. Дуже часто, коли я дивлюся на небо, мені здається, що маленький принц дивиться на нас, тримаючи руки в кишенях. І звідкись здалеку відчувається з дитинства знайоме: «Будь ласка, намалюй мені баранчика». Хіба це нерозумно? Якщо ви зі мною не згодні, то перечитайте твір "Маленький принц" - це дасть вам відповідь на багато запитань. А якщо ця книжка змусить вас замислитись, то не все ще втрачено. І іноді, глянувши мимохідь на зоряне небо, роздивіться там маленьку планету, якій не дали навіть назви. І Ви побачите як за вами  спостерігає за Маленький Принц, а на душі у Вас стане трохи тепліше і можливо цей світ стане добрішим і красивішим.


--------------------
Помогу в решении задач по химии и математике.

Перейти в начало страницы
 
   Дата добавления :19.02.2023, 17:24
Сообщение #2


Специалист
Сообщений: 114
Статус: Offline
Репутация : 0



Краса врятує світ. Ці слова набувають все більшої актуальності в наш час. Ми живемо в світі, де головними цінностями стали матеріальний успіх, влада та гроші. Але чи можуть ці речі дійсно зробити наш світ кращим?Я вважаю, що краса є однією з головних складових щастя і гармонії. Краса може знайти виходи навіть у найскладніших ситуаціях, пробуджуючи у нас позитивні емоції та допомагаючи бачити світ у новому світлі. Вона може бути знайдена в усьому, що нас оточує - в природі, мистецтві, музиці, словах та почуттях. Я переконана, що кожна людина може допомогти врятувати світ, просто звернувши увагу на красу, яка оточує нас. Ми можемо змінювати світ навіть найменшими кроками - красивими словами, діями та посмішками. Ми можемо створювати красу своїми руками, вирощуючи квіти, роблячи мистецтво, виготовляючи різноманітні прикраси та вироби. Краса може бути простим інструментом для врятунку світу від страху, жорстокості та недоброзичливості. Хоча краса не може вирішити всіх проблем світу, вона може допомогти нам побачити світ з нової перспективи та знайти в ньому гармонію та щастя. Нехай краса завжди буде поруч з нами і надихає нас на краще життя. Нехай ми всі зможемо внести свій вклад у рятівний процес нашої планети і створити світ, де краса переважає над злом та ненависттю.


--------------------

Перейти в начало страницы
 
Форум » Общие интересы » Вопрос/ответ » Твір Краса врятує світ
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: